Kurallar ve Şartlar

Pudul, HTML5 teknolojisini destekleyen tüm akıllı telefonlarla uyumlu, internet bağlantısı ile ulaşılan aynı zamanda PC’ye uyumlu bir eğlence servisidir. Bu servisi alan kullanıcılar, www.pudul.com adresli Pudul portali içinde yer alan tüm oyun,video, uygulama, hareketli görseller, testler ve kahve falı içeriklerini üyelikleri boyunca sınırsız kullanma hakkına sahip olurlar. Pudul servisi www.pudul.com adresinde yer almaktadır.

www.pudul.com adlı web sitesine ulaşmakla ve site hizmetlerini kullanmakla, bu sitenin bir kullanıcısı olarak siz, aşağıdaki site kullanım hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz. Bu site hükümlerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmaya artık devam etmeyiniz. www.pudul.com web sitesi hüküm ve şartlarını internet üzerinden kabul etmek ile, çıkabilecek her türlü ihtilafta bu internet işleminin geçerli bir delil olarak tanınacağını kabul etmektesiniz.

Pudul servis sağlayıcısı, DV Turkey Dijital site hüküm ve şartlarını, üyelik şartlarını, gizlilik politikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer şartları, kuralları, sözleşmeleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Site hükümlerini, genel site şartlarını, üyelik şartlarını, gizlilik politikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer şartları, kuralları veya sözleşmeleri düzenli olarak incelemek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişiklikten sonra bu sitenin kullanımına devam edilmesi ve sitenin sunduğu herhangi bir hizmete ilişkin olarak işlem yapılması, söz konusu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Servis Bilgisi

Üyelik:

Pudul, HTML5 teknolojisini destekleyen tüm akıllı telefonlarla uyumlu, aynı zamanda PC portalı mevcut internet üzerinden ulaşılan ve aylık ücretlenen bir eğlenceli dijital içerik servisidir. Bu servisi alan kullanıcılar, www.pudul.com adresli Pudul portali içinde yer alan tüm oyun,video, uygulama, hareketli görseller, testler ve kahve falı içeriklerini üyelikleri boyunca sınırsız kullanma hakkına sahip olurlar. Kullanıcıların servisi kullanımı esnasındaki data ücretleri operatörlerin tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Servis Turkcell ve Türk Telekom, Vodafone’da aylık ücretlendirilir, aylık ücreti vergiler dahil Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom aboneleri için 68 Tl'dir. . Abonelik, kullanıcı iptal talebinde bulunmadıkça devam edecektir.

Pudul ile ilgili akışlar aşağıdaki şekildedir;

Servis Başlangıcı:

Pudul servisinin başlatılması için kullanıcının internet bağlantısına sahip olması gerekmektedir. Kullanıcı internet bağlantısına sahip ise telefon numarasını girmesi gerekmektedir. Kullanıcı tanıtım bannerlarından yönlendirildiği sayfada cep telefonu numarasını girdikten sonra kendisine SMS ile bir şifre gönderilecektir. Bu şifreyi karşısına gelen ikinci sayfadaki kutuya girip onaylaması durumunda, ücretlendirme denemesi sonrası alım sürecini tamamlayarak uygulamaya erişim sağlar.

Servis Süreci:

Servis süreci boyunca kullanıcı servis yenilenmeden önce hatırlatıcı SMS alacaktır. Kullanıcının servis durumunu sorgulaması için Pudul uygulamasına girmesi yeterlidir. Kullanıcı uygulama içerisinde HESABIM bölümünden servis bilgilerini kontrol edebilir.

Servis İptali:

Servis iptali; Turk Telekom, Vodafone ve Turkcell kullanıcıları IPTAL PUDUL yazip 3544'a gönderilerek veya müşteri hizmetleri aranarak yapılır. Servis iptal edilse de servis bedelinin tahsil edildiği dönem süresince servis faydasından yararlanılabilir. Servis süresi bitiminden evvel iptal halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.

Müşteri Hizmetleri

E-mail:mh@payguru.com

Telefon: 08505454222

ÜCRETLENDİRME

Pudul servisi abonelik bedeli aylik vergiler dahil Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom için 68 TL'dir. İptal edilmediği sürece her ay yenilenir.